- ფინანსური პარამეტრების ოპტიმიზაცია
ყველა გადაწყვეტილებას რასაც ორგანიზაცია იღებს, საბოლოოდ გამოისახება ციფრებში: ახალი მომხმარებლების შეძენა, გაწეული ხარჯები, გამომუშავებული ფული. ეს ფინანსური პარამეტრები გამოსახავს კომპანიის ფინანსურ სარგებლიანობას. ჩვენი გუნდი გთავაზობთ ფინანსური პარამეტრების ოპტიმიზაციის საშუალებით, თქვენთან ერთად გამოვავლინოთ პოტენციური პრობლემები და განვსაზღვროთ, თუ რომელ ოპერაციებში ღირს რესურსების ინვესტირება, რათა მივაღწიოთ ფინანსურ სტაბილურობას და გავხადოთ თქვენი ბიზნესი უფრო ღირებული.
მნიშვნელოვანია, რომ სანამ გადავწყვეტთ პროექტის განხორციელებას, მასში დროითი და ფინანსური რესურსების ჩადებას, სწორად დავინახოთ მისი დადებითი და უარყოფითი მხარეებო და გავაანალიზოთ მოსალოდნელი შედეგები. ჩვენ გთავაზობთ სერვისებს, სადაც ნათლად დაინახავთ, არის თუ არა ახალი სტარტაპი თუ ბიზნესის გაფართოება შესაძლებელი და რამდენად ღირს მასში რესურსის ჩადება.
ჩვენ გთავაზობთ ბიზნეს იდეის ჩამოყალიბების ეტაპიდან დაწყვებული, მისი ფუნქციონირების ყოველ საფეხურზე დახმარებას: სიცოცხლის უნარიანობის კვლევა, ფინანსური პარამეტრების ოპტიმიზაცია, ბიუჯეტირების სისტემების იმპლემენტაცია, მარაგებისა და გაყიდვების ეფექტურობის ანალიზი და ყველაფერი ის, რაც დაგეხმარებათ რიცხვებში დაინახოთ თქვენი ორგანიზაციის წარმატება.

Business Development
Each decision of an organization is made to make progress. In the world of finance, progress is numbers: clients attracted, costs incurred, products sold, money earned. These are just some of the parameters that are used to evaluate a company’s financial health. Through various tools of financial analysis and optimization, our team can locate potential issues and help determine which processes make most efficient use of your resources. Focusing your investment on these would benefit the financial stability and valuation of your business.
Before making your decision on a particular project and investing significant time and effort into it, it is crucial that you develop a clear, unbiased understanding of its strengths and weaknesses. An analysis of expected results is in order. We offer you services through which you will clearly see whether a startup or a business expansion project is feasible and what return it will likely yield on your investment.
Our relationship can begin from the very moment of a business idea’s inception and can last through every stage of its implementation: feasibility study, financial parameter optimization, implementation of budgeting systems, analysis of inventory and sales efficiency, and many other ways you could see your progress in numbers.